مجله روشنفکر

مجله روشنفکر جایی برای ژرف اندیشیدن

تغییر نام شهرداری به شهر‌خواری!/ اسکندر دلدم/ طنز

92720_429

روشنفکر/ انتشار اخباری در مورد سوء استفاده مالی دو هزار و دویست میلیارد تومانی در شهرداری قالیباف (تهران سابق!) از طریق واگذاری املاک و ابنیه و ساختمان ها و زمین ها و مستغلات شهرداری تهران به نورچشمی ها و سفارش شده ها و وابستگان قدرت و حامیان قالیباف مشهدی شهردار تهران، از جمله چند عدد از نمایندگان مجلس، ماجرای حقوق های میلیاردی و سوء استفاده های مالی تاریخی نظیر گم شدن دکل های نفتی و هشت فروند سوپر نفتکش و چند هزار میلیارد دارایی بانک فرهنگیان و داستان شیرین بابک زنجانی را تحت الشعاع قرار داده است!

در ماجرای بخور بخور جدید، زمین های بالای شهر تهران که متری سی – چهل میلیون تومان قیمت دارد را متری یکی – دو میلیون تومان از دم قسط به یک مشت ازگل دزد واگذار کرده اند!

در زمان شهردار سابق تهران (سر و ته یه کرباسچی!) شهرداری چی ها به رهبری شهردار مومن نماز خوان اصلاح طلب (!) شبانه خزانه شهرداری را خالی کردند و حتی زمین باغ وحش تهران را هم بین خودشآن تقسیم کردند! بعد از ماجرای کرباسچی، حادثه هولناک دیگر!، گم شدن میلیاردها پول شهرداری در زمان کربلایی محمود احمدی نژاد (تحفه آرادان – معجزه هزاره سیوم قبل از میلاد!) بود. و با آمدن مشهدی قالیباف که قبلا پاسبان (رئیس پلیس تهران) بود؛ انتظار می رفت با حضور پآسبان در سمت شهرداری تهران، دیگر به دارایی مردم تهران دستبرد زده نشود! اما همانطور که گفته اند: » از قضا سرکنگبین صفرا فزود! » اخبار رسیده از بخور بخور جدید آنچنان هولناک است که باید کرباسچی را دوباره به شهرداری برگرداند!

شهردار تهران با پول انواع عوارض و مالیات هایی که از محکومین به زندگی در تهران می گیرد، علاوه بر روزنامه همشهری و نشریات وابسته به گروه همشهری، ده ها روزنامه و نشریه دیگر و سایت های خبری و روزنامه نویس ها (قلم به مزدها) را هم به اجاره خود درآورده تا از قالیباف مشهدی بطور روزمره تعریف و تمجید کنند و تهران را زیبا ترین و مدرن ترین شهر جهان و مایه رشک جهانیان نشان دهند و فلان قالیباف را بمالند!

در ماجرای بخور بخور اخیر کشف شده که تعدادی از اعضای شورای شهر هم نمک گیر مشهدی قالیباف بوده اند و زمین و امکانات گرفته اند! همچنین به خبرنگاران صدا و سیما (تله وزوزون حکومت اسلامی) هم از این نمد کلاهی رسیده است!

دوهزار و دویست میلیارد تومان (که ظاهرا نوک قله کوه است که نمایان شده!) اگر توسط مذیران مومن و متقی و پاک دست و نماز خوان خاصه خوری نشده بود و پول مردم بدبخت توسط شهرداری صرف خود مردم می شد الان در گوشه و کنار شهر شاهد زاغه های دون شان انسان و زندگی مردم کم درامد و فقیر به سبک آوارگان سودان جنوبی نبودیم!

آخرین خبر رسیده حاکی است با توجه به بخور بخور سنگینی که در شهرداری تهران توسط مدیران خارپشته! صورت گرفته، بنا به تصمیم شورای شهر، قرار شده است نام شهرداری را به «شهرخواری!» تغییر دهند!

اطلاعات

این ویودی در سپتامبر 20, 2016 بدست در Uncategorized، فرهنگ و هنر فرستاده شده و با برچسب خورده.

بایگانی

سپتامبر 2016
د س چ پ ج ش ی
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

یادآوری

نشر مطالب تولیدی روشنفکر، با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است.

اعلان

مجله روشنفکر از تاریخ ۲۰۱۷/ ۰۱/ ۱۵ در قالب «دوهفته نامه» منتشر گشته و ماهی دوبار به روز می‌شود.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: