مجله روشنفکر

مجله روشنفکر جایی برای ژرف اندیشیدن

آغاز به کار کميته برگزاری کنگره چهارم سکولار دموکرات های ایران در هامبورگ/ روشنفکر


Congress-Logo-Lروشنفکر/  چهارمین کنگره سالانه سکولار دموکرات های ایران طی روزهای دهم و یازدهم سپتامبر سال جاری (۲۰۱۶) در شهر هامبورگ  آلمان برگزار خواهد شد. «جنبش سکولار دموکراسی ایران»  با همکاری «همایش ایرانیان هامبورگ» و «جمعیت حمایت از مبارزات مردم ایران» برگزار کننده این همایش می باشد.

در اطلاعیه پایگاه اینترنتی این گنگره، ضمن دعوت عام از ایرانیان سکولار دموکرات، آمده است:« از همهء کسانی که بر اساس موازين سکولار دموکراسی به ايجاد ايران آزاد و آباد آینده می انديشند دعوت می شود در چهارمين گردهمائی آزاد سکولار دموکرات های ايران شرکت کنند»

کنگره یاد شده، قرار است در چهار «نشست» برگزار شود که «چشم اندازهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی حکومتی سکولار دموکرات برای ایران» موضوع اصلی آن می باشد،

لازم به یادآوری است که کنگره های قبلی به ترتیب در شهرهای واشنگتن، بوخوم و فرانکفورت طی سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ با شرکت برخی از شخصیت های سرشناس اپوزیسیون و اصحاب اندیشه و قلم با موفقیت برگزار گشته بود.

ناگفته نماند که یکی از علل موفقیت همایش های یاد شده، حضور شخصیت های بنام فرهنگی -هنری در تبعید بود که به تلطیف فضای سیاسی، و جو تفاهم و دوستی، بین افراد شرکت کننده، بیش از پیش کمک می کرد.

علاقه مندان برای آگاهی از کسب اطلاعات بیشتر ، می توانند به پایگاه اینترنتی «کنگره چهارم سکولار دموکرات های ایران مراجعه کنند.»

http://isdmovement.com/Congress.htm

تهیه شده در گروه گزارش روشنفکر

اطلاعات

این ویودی در جون 27, 2016 بدست در Uncategorized، گزارش فرستاده شده و با برچسب خورده.

بایگانی

جون 2016
د س چ پ ج ش ی
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

یادآوری

نشر مطالب تولیدی روشنفکر، با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است.

اعلان

مجله روشنفکر از تاریخ ۲۰۱۷/ ۰۱/ ۱۵ در قالب «دوهفته نامه» منتشر گشته و ماهی دوبار به روز می‌شود.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: